Umirovljenici za vukovarski vodotoranj

Na središnjem zagrebačkom trgu u organizaciji naše stranke i udruge Umirovljenici zajedno započela je trodnevna humanitarna akcija Umirovljenici za obnovu vukovarskog vodotornja. Riječ je o prigodnoj prodaji Osječkog piva na čaše čiji je prihod namijenjen obnovi vodotornja. Uz to svaki sudionik humanitarne akcije dobiva i glazbeni CD Hrvatski pleter ili privjesak, a moći će s predstavnicima stranke razmijeniti mišljenja o problemima vezanim uz mirovinski sustav kao i ostalim aktualnim temama.

Sve o tijeku tiskovne konferencije održane u petak u Ministarstvu hrvatskih branitelja možete pročitati OVDJE.  Govorilo se ... (opširnije)

O izmjenama zakona kojima je cilj povećanje braniteljskih mirovina sva stručna i opća javnost od sutra 8. ... (opširnije)

Stranka umirovljenika (SU) djeluje samo u interesu umirovljenika, istaknuo je u razgovoru za Mirovina.hr predsjednik Lazar ... (opširnije)

Svim hrvatskim braniteljima, obiteljima poginulih, nestalih i umrlih branitelja i svima koji osjećaju ponos zbog hrvatske ... (opširnije)

U Čakovcu i Orehovici osnovani ogranci Županijske organizacije SU-a Pedesetak članova Stranke umirovljenika i njihovih podupiratelja ... (opširnije)

U Grubišnom polju je otvoren Centar za starije osobe, zbog čega je među mnogima posebno zadovoljan ... (opširnije)

Klikom na ovu poveznicu pogledajmo kako je o nastupu predsjednika SU Lazara Grujića na HRT-u izvijestio ... (opširnije)

Klikom na stranicu hrt-a može se emisija preslušati Grujić: Hrvatska će uskoro biti jedan veliki umirovljenički ... (opširnije)

Nemamo pravo dalje betonizirati zelene površine ni zbog nas u osjetljivijoj dobi, ali posebno ne zbog ... (opširnije)

Klikom na E Međimurje pročitajmo kako se županijska vijećnica Ružica Glavina (SU) založila za više sigurnosti ... (opširnije)