Druženje s umirovljenicima

Stranka umirovljenika grada Belišća održala je u četvrtak 17. veljače 2017. godine još jedno prekrasno druženje s umirovljenima.

Okupljene je u pretijesnim stranačkim prostorijama pozdravio predsjednik Gradske organizacije Stranke umirovljenika Pavo Milekić. Zahvalio im se na odazivu i izrazio zadovoljstvo što su umirovljenici Belišća prepoznali Stranku umirovljenika kao svog partnera i prijatelja što su iskazali svojim dolaskom na ovo današnje zajedničko druženje.

U ugodnoj i veseloj atmosferi u kojoj je bilo šale i pjesme podijeljeno je i 30 ulaznica za sutrašnju kazališnu predstavu u Centru za kulturu Sigmund Romberg u kojoj gostuje Hrvatsko narodno kazalište iz Osijeka.

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić i predsjednik Hrvatske stranke umirovljenika Marinko Lukenda popili su u srijedu ... (opširnije)

Hrvatski antifašisti dali su važan doprinos borbi za slobodu u Drugom svjetskom ratu, poručio je u ... (opširnije)

Usvoje li se u petak (19. lipnja) u Hrvatskom saboru Izmjene i dopune Zakona o protuminskom djelovanju ... (opširnije)

Svjetski dan svjesnosti o zlostavljanju starijih osoba (15. lipnja) obilježava se radi zaštite dostojanstva i prava ... (opširnije)

Splet generacija podružio se u petak na Tržnici s Karlovčanima. Klikom na Radio Mrežnicu vidimo da ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako ostati mentalno oštar i u starijoj dobi. To nije nedostižan cilj ... (opširnije)

Japan se suočava s rastućim brojem takozvanih “usamljeničkih smrti”, odnosno smrti u izolaciji. Taj je problem ... (opširnije)

NE DAMO NI LIPE - inicijativa protiv uklanjanja lipa na Trgu bana Josipa Jelačića, u staroj ... (opširnije)

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)