SU i BUZ u Bjelovaru iznenadili Umirovljenike

https://superportal.hr/2023/09/29/iznenadenje-za-bjelovarske-umirovljenike-grah-i-druzenje-na-gradskoj-trznici-za-medunarodni-dan-starijih-osoba/?fbclid=IwAR2IaK2PjwJG-b7pqwdRfOww-uEiuOrqwYwxqqU_4bSyoWESG1Ycm3oaKJw
U nedjelju 1. listopada obilježava se Međunarodni dan starijih osoba,  a povodom tog dana bjelovarska Gradska organizacija Stranke umirovljenika i Blok umirovljenici zajedno pripremaju iznenađenje za sve umirovljenike na Gradskoj tržnici Bjelovar. Za sve starije osobe bit će pripremljeno nekoliko stotina porcija graha. Predsjednik bjelovarske organizacije Stranke umirovljenika Božidar Miodragović i Marijan Žiher ispred Bloka umirovljenici zajedno, pozvali su sve umirovljenike da dođu u nedjelju 1. listopada od 11 sati na bjelovarsku Gradsku tržnicu na druženje uz porciju graha.
 

Znam ja izračunati, ali nije mi usklađena mirovina za 6,48 posto, čuje se ovih dana od ... (opširnije)

Porez na mirovinu u rujnu je platilo čak 66.000 umirovljenika više nego prije isplate usklađivanja. Naime, ... (opširnije)

Diljem Hrvatske osobe s invaliditetom čekaju i do deset mjeseci na rješenje o inkluzivnom dodatku te ... (opširnije)

Mladen Novosel, glavni tajnik SU: Za čuvanje starije osobe na pola radnog vremena plaća je u ... (opširnije)

Na sasvim konkretno pitanje Teleskopa smatra li ispravnim što je „Stranka umirovljenika zatražila ocjenu ustavnosti odredbe ... (opširnije)

Portal N1 pojasnio kako je Aktualna vrijednost mirovina (AVM) porasla s obzirom na rast indeksa bruto plaća ... (opširnije)

Trgovanje je u Hrvatskoj za 1,4 posto veće ovogodišnjeg od lanjskog srpnja, ali je trgovina hranom ... (opširnije)

Lazar Grujić u Studiju 4 HRT-a: Mala mirovina je problem svih vlada, ali i političkih aktera ... (opširnije)

Večernji list: Umirovljenici najčešće rade iz nužde i nije pravedno da ih se kažnjava oduzimanjem pola ... (opširnije)

Upravno vijeće HZMO-a donijelo je jučer odluku o usklađivanju mirovina, odnosno shodno podacima o kretanju plaća i ... (opširnije)