Stranka umirovljenika slavi 25 godina rada

Stranka umirovljenika obilježava 25. obljetnicu djelovanja i opstojnosti na političkoj sceni Republike Hrvatske i tim povodom ćemo u samoborskom kraju održati 07. listopada svečanu Izvanrednu Skupštinu.

S ponosom ćemo proslaviti obljetnicu ustrojstva stranke koja od osnutka 2000-te godine djeluje sukladno Statutu SU-a, boreći se za interese umirovljenika i druge političke ciljeve u smislu prava i pravde za sve građane, a posebno one treće životne dobi.

Svoje djelovanje temeljimo na dosljednoj borbi za Hrvatsku kao socijalnu i pravnu državu s visokim standardima poštivanja umirovljeničkih prava i u stalnoj borbi za poboljšanje materijalnog i društvenog položaja svih umirovljenika, bez obzira
na njihove ideološke, nacionalne, rodne, rasne, vjerske i druge moguće razlike.

Osim predstavnika Stranke umirovljenika iz svih krajeva Hrvatske Izvanrednoj će skupštini nazočiti visoki gosti i predstavnici naših koalicijskih partnera na političkoj sceni.

Izvanredna skupština će biti svečana i vesela, održat će se 07. listopada u 11 sati u

HOTELU PRIČA

SAMOBORSKA CESTA 241, 10436 RAKOV POTOK

Predsjednik Lazar Grujić

 

  KLIKNIMO ovdje na portal Moje vrijeme i pročitajmo što je u povodu Međunarodnog praznika rada rekao predsjednik ... (opširnije)

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić je u N1 Studiju uživo s Hrvojem Krešićem na Međunarodni praznik ... (opširnije)

Danas je Praznik rada. Pomalo odbačeni Međunarodni Praznik rada. Svi bi najvažniji akteri u politici trebali ... (opširnije)

Poštovani gospodine predsjedniče Vlade,   Dopustite nam podsjetiti Vas kako je Nacionalno vijeće za umirovljenike i ... (opširnije)

Kako se nositi s promjenama koje donosi starenje, pritiscima o neophodnosti mladolikog izgleda i odlične forme, ... (opširnije)

STRANKA umirovljenika (SU) u povodu Globalnog međugeneracijskog tjedna, koji se obilježava od 24. do 30. travnja, ... (opširnije)

Stranka umirovljenika (SU) u povodu GIW-a poziva društvo da slušaju iskustva starijih, da se iskoristi kolektivna ... (opširnije)

Radio Trend iz Karlovca u emisiji Gost dana predstavio je početak provođenja projekta „Splet generacija- naše ... (opširnije)

Pučka pravobraniteljica: Omogučiti bolovanje za njegu starijih osoba   Pučka pravobraniteljica Šimonović Einwalter u posebnom izvješću "Prava starijih ... (opširnije)

U organizaciji tri sindikalne središnjice SSSH, NHS i MHS te SUH u subotu nešto iza podneva počeo ... (opširnije)