Vladati nisu ni započeli a HSU već prevario umirovljenike

Bilo je lijepo slušati HSU-ovo čelništvo kako će oni u budućoj vladi preuzeti brigu o umirovljenicima, no kao što vidimo od toga jer Silvano Hrelja tobože zbog zdravstvenog stanja to ne može obavljati…. Prije će biti da mu je puno komotnije biti u Saboru bez ikakvih obveza jer je za njega i do sada rad za bilo čiji interes doli svog bio nepoznanica….Šteta što su umirovljenici u velikom broju ipak nasjeli na njihove laži, ali sjetiti će se nas zasigurno kada im dođe teško… a mi će mo biti strpljivi i čekati,… i raditi.

PRENOSIMO TEKST SA TPORTALA

Prema neslužbenim informacijama riječkog dnevnika, budući premijer Zoran Milanović htio je da čelni ljudi sve četiri stranke koalicije uđu u novu Vladu i tako preuzmu punu odgovornost za njezino funkcioniranje. Međutim, predsjednik HSU-a Silvano Hrelja odbio je Milanovićev prijedlog da postane ministar nadležan za rad i mirovine. Hrelja to priznaje i opravdava se lošim zdravstvenim stanjem. 'Da, istina je da smo tražili da kao i IDS imamo jedno ministarstvo. Međutim, nakon što se vidjelo da moje zdravlje trenutačno nije dobro, o tome se više nije razgovaralo', kazao je Novom listu Hrelja.

Klikom na stranicu Europske komisije pogledajmo Strategiju za borbu protiv siromaštva Paket uključuje prvu strategiju EU-a za ... (opširnije)

Klikom na Osječku TV vidjet ćemo kako se nekoliko stotina starijih Osjećanja provodi kroz program "Zaustavimo vrijeme – ... (opširnije)

  KLIKNIMO ovdje na portal Moje vrijeme i pročitajmo što je u povodu Međunarodnog praznika rada rekao predsjednik ... (opširnije)

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić je u N1 Studiju uživo s Hrvojem Krešićem na Međunarodni praznik ... (opširnije)

Danas je Praznik rada. Pomalo odbačeni Međunarodni Praznik rada. Svi bi najvažniji akteri u politici trebali ... (opširnije)

Poštovani gospodine predsjedniče Vlade,   Dopustite nam podsjetiti Vas kako je Nacionalno vijeće za umirovljenike i ... (opširnije)

Kako se nositi s promjenama koje donosi starenje, pritiscima o neophodnosti mladolikog izgleda i odlične forme, ... (opširnije)

STRANKA umirovljenika (SU) u povodu Globalnog međugeneracijskog tjedna, koji se obilježava od 24. do 30. travnja, ... (opširnije)

Stranka umirovljenika (SU) u povodu GIW-a poziva društvo da slušaju iskustva starijih, da se iskoristi kolektivna ... (opširnije)

Radio Trend iz Karlovca u emisiji Gost dana predstavio je početak provođenja projekta „Splet generacija- naše ... (opširnije)