Internim sporazumom do zajedništva za umirovljenike

Dana 29. veljače 2012. godine, u nazočnosti potpredsjednika Stranke umirovljenika g. Dragutina Medvidovića predsjedništvo Gradske organizacije Stranke umirovljenika Valpovo i Gradske organizacije Sranke umirovljenika Belišće, potpisan je interni Sporazum o suradnji pod nazivom „Zajedništvom za umirovljenike“.

Sporazum koji su prethodno detaljno raspravila i usvojila predsjedništva oba temeljna ustrojstvena oblika Stranke potpisan je na inicijativu Gradske organizacije Sranke umirovljenika Valpovo, na redovnom zajedničkom radnom sastanku u srijedu 29.02.2012. godine, održanom u prostorijama Gradske organizacije Valpovo.

Cilj potpisivanja ovog sporazuma je jačanje zajedništva i promicanje Stranke umirovljenika kao istinskog predstavnika umirovljenika i starijih osoba na području Gradova Valpova i Belišća odnosno Valpovštine.

Ovim Sporazumom Graska organizacija Belišće i Gradska organizacija Valpovo potvrđuju svoja opredjeljenja da će, sukladno programu Stranke, zajednički djelovati i zalagati se za interese umirovljenika i drugih starijih osoba na području Valpovštine.

Zastupanjem interesa svoga članstva i šireg kruga umirovljenika Valpovštine, djelovat će zajednički te predlagati poboljšanje materijalnog, zdravstvenog i društvenog položaja umirovljenika i poticati rješavanje aktualnih problema umirovljeničke populacije na području Valpovštine.

Predsjednik GO SU-a Belišće
Pavo Milekić

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić i predsjednik Hrvatske stranke umirovljenika Marinko Lukenda popili su u srijedu ... (opširnije)

Hrvatski antifašisti dali su važan doprinos borbi za slobodu u Drugom svjetskom ratu, poručio je u ... (opširnije)

Usvoje li se u petak (19. lipnja) u Hrvatskom saboru Izmjene i dopune Zakona o protuminskom djelovanju ... (opširnije)

Svjetski dan svjesnosti o zlostavljanju starijih osoba (15. lipnja) obilježava se radi zaštite dostojanstva i prava ... (opširnije)

Splet generacija podružio se u petak na Tržnici s Karlovčanima. Klikom na Radio Mrežnicu vidimo da ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako ostati mentalno oštar i u starijoj dobi. To nije nedostižan cilj ... (opširnije)

Japan se suočava s rastućim brojem takozvanih “usamljeničkih smrti”, odnosno smrti u izolaciji. Taj je problem ... (opširnije)

NE DAMO NI LIPE - inicijativa protiv uklanjanja lipa na Trgu bana Josipa Jelačića, u staroj ... (opširnije)

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)