garešnica - Kako do popusta za umirovljenike

Predsjednik Stranke umirovljenika grada Garešnice Siniša Glavaš potpisao je ovih dana simboličan ali i vrlo zanimljiv ugovor o poslovnoj suradnji sa lokalnim ugostiteljem Markom Milinkovićem, vlasnikom restorana Vila Velebita.

Ovom suradnjom odnosno potpisanim ugovorom Stranke umirovljenika sa ugostiteljem ostvarena je mogućnost konzumiranja kave po povlaštenoj cijeni za umirovljenike, odnosno sve one koji prilikom plaćanja računa predoče člansku iskaznicu Stranke umirovljenika tako će za članove strankecijena kave biti 3kn tokom cijele godine.

Istovremeno se gradski SU obvezao da će sva svoja druženja (najmanje 2 puta godišnje) odnosno obilježavanje manifestacija odražavati u restoranu Vila Velebita. Ugovor se sklapa u interesu obaju strana zbog olakšanja troškova umirovljeničkoj populaciji u gradu Garešnici, a samo je jedan u nizu u svrhu povezivanje privrednika grada sa umirovljenicima kod kojih ostvaruju određene popuste kao što se odnosi na optičarsku radnju Maxi, mesnicu Garešnica, dijabetičkom udrugom DUG iz Garešnice, bankom u Garešnici itd.

Svi nabrojeni, kako privredni subjekti tako i razne udruge su prepoznali ovu pozitivnu suradnju i udruživanje na inicijativu Stranke umirovljenika što će biti posebno istaknuto i uGarešničkim umirovljeničkim novinama. Cilj ovakve suradnje Stranke i Udruga je u postizanju boljih rezultata u povezivanju svih umirovljenika u jednu grupaciju, jer za razliku od ostalih umirovljeničkih stranaka garešnički umirovljenici i te kako vide razliku i razlog zašto vrijedi biti član Stranke umirovljenika, a samim time i Bloka umirovljenici zajedno.

Pročitajmo, promislimo, nema predaje! Ovako nam je lekciju očitao portal Moje vrijeme. Svim umirovljenicima. (opširnije)

Hrt je na svom portalu s tiskovne konferencije Stranke umirovljenika izvijestio ovako (klik na link). Stranka umirovljenika ... (opširnije)

Kada se prosječna radnička mirovina od 636 eura stavi u odnos sa prosječnom plaćom od 1446 ... (opširnije)

N1 piše da u BiH umirovljenici mogu raditi puno radno vrijeme bez da im se dira ... (opširnije)

Potpisan je ugovor za proširenje gradskog Doma za starije i nemoćne osobe u Poreču, pet milijuna ... (opširnije)

Snaga jednog društva ne mjeri se snagom mladih nego brigom o starijim osobama, glavna je poruka ... (opširnije)

Gradonačelnik Karlovca Damir Mandić je prošlog tjedna predložio oporbenim gradskim vijećnicima i predstavnicima triju građanskih inicijativa ... (opširnije)

Na karlovačkoj Promenadi u centru Karlovca kuhinjom na otvorenom se obilježava Međunarodni dan siromaštva i socijalne ... (opširnije)

Studio 4 o važnim stavovima Stranke umirovljenika. Novinarska obrada i link na cijelu emisiju ovdje  (opširnije)

Pozvali smo danas članove i simpatizere da ne potpisuju internetsku peticiju za smjenu ministra mirovinskog sustava Marina ... (opširnije)