Martinje na garešnički način

Jučer su umirovljenici grada Garešnice, po već potpisnom ugovoru sa lokalnim ugostiteljem i u organizaciji Bloka Umirovljenika Zajedno, upriličili tradicionalno održavanje i obilježavanje Martinske večeri.

Uz sudjelovanje stotinjak umirovljenika iz stranke i udruge veselo druženje je potrajalo do kasnih noćnih sati. Primjer ovakvog povezivanja obrtnika, stranke i udruge pokazao se izvanrednim za populaciju umirovljenika jer kompletni meni u koji je bilo uključeno (usluga, aperitiv, glavno jelo, jedno piće, kolači i muzika) iznosio je simboličnih 50kuna po osobi, što si je mogao priuštiti svaki umirovljenik grada Garešnice i okolice.

Sa ovakvom suradnjom nastavljamo već 5.12.2012. na Sv. Nikolu kada za isti iznos imamo organizirano druženje.

Hrvatski antifašisti dali su važan doprinos borbi za slobodu u Drugom svjetskom ratu, poručio je u ... (opširnije)

Usvoje li se u petak (19. lipnja) u Hrvatskom saboru Izmjene i dopune Zakona o protuminskom djelovanju ... (opširnije)

Svjetski dan svjesnosti o zlostavljanju starijih osoba (15. lipnja) obilježava se radi zaštite dostojanstva i prava ... (opširnije)

Splet generacija podružio se u petak na Tržnici s Karlovčanima. Klikom na Radio Mrežnicu vidimo da ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako ostati mentalno oštar i u starijoj dobi. To nije nedostižan cilj ... (opširnije)

Japan se suočava s rastućim brojem takozvanih “usamljeničkih smrti”, odnosno smrti u izolaciji. Taj je problem ... (opširnije)

NE DAMO NI LIPE - inicijativa protiv uklanjanja lipa na Trgu bana Josipa Jelačića, u staroj ... (opširnije)

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)

Kako je o sudjelovanju predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića u programu N1 izvijestio njihov portal možete ... (opširnije)