HSU ZNA-Dolores Lambaša postaje zaštitno lice Hrvatske stranke umirovljenika - HSU već dulje traži mlado lice koje bez zabune može predstavljati najstarije članove društva. Kocka je pala na poznatu šibensku glumicu koja je više puta pokazala socijalnu osj

Zagreb – Iako predizborna kampanja službeno još nije počela, političke su stranke već počele “tihu” kampanju. Promišljaju se slogani, biraju se zaštitna lica i određuju se komunikacijske strategije. Hrvatska stranka umirovljenika izrađuje strategiju prepoznavanja među biračkim tijelom kako bi spriječila da ih birači ponovno ne pobrkaju sa Strankom umirovljenika i Strankom penzionera.

Zato su kao zaštitno lice angažirali poznatu glumicu Dolores Lambašu, koja je poznata kao veliki štovatelj potencijalnih članova HSU.

Dolores je konačno napunila dovoljno godina da postane naš član i možemo biti sigurni kako će predstavljati našu stranku u najboljemu mogućem svjetlu. Dugo pratimo njezin rad i možemo reći da smo izuzetno zadovoljni – rekao je član HSU koji je želio ostati anoniman kako bi izbjegao probleme sa suprugom.

Lambaša se već pokušala uključiti u politički život kad je pokušala osnovati mladež HSU, no taj je pothvat vrlo brzo propao jer nisu mogli pronaći tri člana potrebna za osnivanje ogranka.

Karlovac, 21. ožujka 2026. – Država mora preuzeti odgovornost za devastaciju Zvijezde i njena sanacija mora postati prioritet ... (opširnije)

Sutra sindikalni prosvjed u Zagrebu, Stranka umirovljenika protiv: Klik na hrt Lazar Grujić predložio odgodu prosvjeda zbog geopolitičke situacije koja ... (opširnije)

Hrvatska udruga banaka (HUB) u suradnji s Maticom umirovljenika grada Zagreba pokreće cjelogodišnji program financijske edukacije ... (opširnije)

Ministar Alan Ružić najavio je da će u ponedjeljak 16. ožujka zbog ukidanja penalizacije 119.000 umirovljenika koji su ... (opširnije)

Vlada RH je najavila s početkom naredne godine ukidanje poreza na mirovine za sve umirovljenike. Stranka ... (opširnije)

N1 je u temi o političkim suradnjama citirao predsjednika SU Lazara Grujića: "Imamo kadrove, imamo jasan program ... (opširnije)

STRANKA UMIROVLJENIKA ČESTITA SVIMA MEĐUNARODNI DAN ŽENA! Plenković u povodu Međunarodnog dana žena: Zakon o pravnim ... (opširnije)

Županijski vijećnik iz Stranke umirovljenika Siniša Glavaš je 04. ožujka na aktualnom satu uoči sjednice Županijske ... (opširnije)

ZAGREB, 04. ožujka 2026. - Stranka umirovljenika (SU) u očekivanju Međunarodnog dana žena podsjeća da se ... (opširnije)

Stranka umirovljenika u povodu Međunarodnog dana žena podsjeća također da se iz najnovijih podataka Hrvatskog zavoda ... (opširnije)