SU i HDZ ponovo u akciji - DANAŠNJI Dan narcisa koji se već 18 godina obilježava u Hrvatskoj podržali su i čelmi ljudi HDZ-a i Stranke umirovljenika Osijeka

DANAŠNJI Dan narcisa koji se već 18 godina obilježava u Hrvatskoj podržale su i neke poznate osobe koje su na osječkom glavnom trgu prodavale narcise kako bi prikupili sredstva za udrugu Mame te na taj način pomogli borbu za prevenciju i lječenje raka dojke.

Ovogodišnji Dan Narcisa na osječkom trgu A Stračeviće HDZ ov kandidat za gradonačelnika Dražen Vidović i Predsjednik GO Stranke umirovljenika Dragutin Medvidović su prodajom narcisa i pisanica prikupljali novac za udrugu MAME.
Po Deklaraciji Europskog parlamenta iz ožujka 2010. sve zemlje članice EU obvezne su do 2016. donijeti Nacionalni program liječenja raka dojke s ciljem smanjenja smrtnosti oboljelih žena za procijenjenih 15-20%.
Kako je G Dražen Vidović, vrlo ugledan zdravstveni radnik, kroz svoje obrazovanje vrlo educiran ali i humano osjektljiv i G Dragutin Medvidović predsjednik GO SU Osijek , iz redova generacije koja je najugroženija ovu su priliku iskoristili za druženje sa građanima, a prodajom prikupljali sredstva za nastavak preventivnog rada udurge MAME.

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić i predsjednik Hrvatske stranke umirovljenika Marinko Lukenda popili su u srijedu ... (opširnije)

Hrvatski antifašisti dali su važan doprinos borbi za slobodu u Drugom svjetskom ratu, poručio je u ... (opširnije)

Usvoje li se u petak (19. lipnja) u Hrvatskom saboru Izmjene i dopune Zakona o protuminskom djelovanju ... (opširnije)

Svjetski dan svjesnosti o zlostavljanju starijih osoba (15. lipnja) obilježava se radi zaštite dostojanstva i prava ... (opširnije)

Splet generacija podružio se u petak na Tržnici s Karlovčanima. Klikom na Radio Mrežnicu vidimo da ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako ostati mentalno oštar i u starijoj dobi. To nije nedostižan cilj ... (opširnije)

Japan se suočava s rastućim brojem takozvanih “usamljeničkih smrti”, odnosno smrti u izolaciji. Taj je problem ... (opširnije)

NE DAMO NI LIPE - inicijativa protiv uklanjanja lipa na Trgu bana Josipa Jelačića, u staroj ... (opširnije)

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)