Predizborne aktivnosti u Bocanjevcima - Pavo Milekić predstavlja svoj izborni program u Bocanjevcima

Kako je i najavljeno, kandidat za gradonačelnika Grada Belišća i nositelj liste za Gradsko vijeće, gosp. Pavo Milekić s kandidatima za dogradonačelnike i gradsko Vijeće, nakon Kitišanaca, predstavio je u petak, i u Bocanjevcima 19. travnja svoj izborni program.

Nakon predstavljanja izbornog programa, Pavo Milekić je s kandidatima obišao prigradsko naselje Bocanjevci i u vrlo kratkom vremenu dobio podršku svoje kandidature sa 86 potpisa mještana.


Slijedeće predstavljanje izbornog programa gosp. Milekić je najavio za petak, 26 travnja, koje će se održati u Društvenom domu u Tiborjancima s početkom u 19,00 sati.


Klikom na stranicu Europske komisije pogledajmo Strategiju za borbu protiv siromaštva Paket uključuje prvu strategiju EU-a za ... (opširnije)

Klikom na Osječku TV vidjet ćemo kako se nekoliko stotina starijih Osjećanja provodi kroz program "Zaustavimo vrijeme – ... (opširnije)

  KLIKNIMO ovdje na portal Moje vrijeme i pročitajmo što je u povodu Međunarodnog praznika rada rekao predsjednik ... (opširnije)

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić je u N1 Studiju uživo s Hrvojem Krešićem na Međunarodni praznik ... (opširnije)

Danas je Praznik rada. Pomalo odbačeni Međunarodni Praznik rada. Svi bi najvažniji akteri u politici trebali ... (opširnije)

Poštovani gospodine predsjedniče Vlade,   Dopustite nam podsjetiti Vas kako je Nacionalno vijeće za umirovljenike i ... (opširnije)

Kako se nositi s promjenama koje donosi starenje, pritiscima o neophodnosti mladolikog izgleda i odlične forme, ... (opširnije)

STRANKA umirovljenika (SU) u povodu Globalnog međugeneracijskog tjedna, koji se obilježava od 24. do 30. travnja, ... (opširnije)

Stranka umirovljenika (SU) u povodu GIW-a poziva društvo da slušaju iskustva starijih, da se iskoristi kolektivna ... (opširnije)

Radio Trend iz Karlovca u emisiji Gost dana predstavio je početak provođenja projekta „Splet generacija- naše ... (opširnije)