Lokalni Izbori 2013 - Zahvala

Svim članovima Stranke umirovljenika ali i građanima zahvaljujemo na izlasku na birališta.Izbori su, svi imaju neka očekivanja, svi imaju priliku a konačan rezultat ovisi o radu prije izbora .
Zahvaljujemo biračima koji su izvršili svoju građansku dužnost i izašli na birališta.




HRT: Vesna Horvat iz Stranke umirovljenika izjavila je da postoje primjeri da ljudi dođu u Hrvatski zavod ... (opširnije)

Analizu subvencioniranja cijene javnih domova po županijama sačinio je postal Mirovina.hr. Pogledajmo! Za rad 45 županijskih ... (opširnije)

Stanka umirovljenika omogućila je Goranki Fejer da na tiskovnoj konferenciji iznese svoj primjer kako izgleda ponovni ... (opširnije)

  Stranka umirovljenika nezadovoljna je načinom primjene novog Zakona o mirovinskom osiguranju u dijelu koji umirovljenicima ... (opširnije)

Delegacija Stranke umirovljenika, predvođena predsjednikom Lazarom Grujićem, bila je u subotu u Zagrebu na desetoj Konvenciji ... (opširnije)

Umirovljenik Dražen Cukina skoro je postao milijunaš. U poznatom HRT-ovom kvizu otvorio je 14. pitanje za ... (opširnije)

Stranka umirovljenika sa HDZ-om kao senior koalicijskim partnerom u Zadru - krči put ka realizaciji koalicijskih ... (opširnije)

Odlukom predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića sa svih je dosadašnjih funkcija suspendiran član Predsjedništva Ivica Beširović, ... (opširnije)

Kako ugovoriti dopunsko zdravstveno osiguranje? Tekst i video Mirovine.hr Dopunsko zdravstveno osiguranje od 1. veljače poskupljuje ... (opširnije)

U Osijeku, Đakovu i Belom Manastiru se cijena smještaja u županijskim domovima za starije kreira ovisno o ... (opširnije)