Formiran novi gradski odbor u Zagrebu

Nakon što je proteklo nešto više od dvije godine od izborne skupštine gradskog odbora u Zagrebu u četvratk, 29. listopada je održana izvanredna izborna skupština! Uz povjerenika za Grada Zagreb Žarka Delača skupštini je nazočio i predsjednik stranke gospodin Lazar Grujić koji je istaknuo važnost i ulogu zagrebačke organizacije za cjelokupnu stranku. Prisutnih 12 članova jednoglasno je prihvatilo sve predložene kandidate pa je tako predsjednik stranke postao Želimi Lang, zamjenica Biserka Dumnica, potpredsjednici Stipe Zenčić i Robert Ilić te tajnik Silko Štefančić. Konstituiranjem novog rukovodstva zagrebačke gradske organizacije privodi se kraju rekonstrukcija stranačkih organizacija. Slijedi još izborna skupština Osječko baranjske županije.

Znam ja izračunati, ali nije mi usklađena mirovina za 6,48 posto, čuje se ovih dana od ... (opširnije)

Porez na mirovinu u rujnu je platilo čak 66.000 umirovljenika više nego prije isplate usklađivanja. Naime, ... (opširnije)

Diljem Hrvatske osobe s invaliditetom čekaju i do deset mjeseci na rješenje o inkluzivnom dodatku te ... (opširnije)

Mladen Novosel, glavni tajnik SU: Za čuvanje starije osobe na pola radnog vremena plaća je u ... (opširnije)

Na sasvim konkretno pitanje Teleskopa smatra li ispravnim što je „Stranka umirovljenika zatražila ocjenu ustavnosti odredbe ... (opširnije)

Portal N1 pojasnio kako je Aktualna vrijednost mirovina (AVM) porasla s obzirom na rast indeksa bruto plaća ... (opširnije)

Trgovanje je u Hrvatskoj za 1,4 posto veće ovogodišnjeg od lanjskog srpnja, ali je trgovina hranom ... (opširnije)

Lazar Grujić u Studiju 4 HRT-a: Mala mirovina je problem svih vlada, ali i političkih aktera ... (opširnije)

Večernji list: Umirovljenici najčešće rade iz nužde i nije pravedno da ih se kažnjava oduzimanjem pola ... (opširnije)

Upravno vijeće HZMO-a donijelo je jučer odluku o usklađivanju mirovina, odnosno shodno podacima o kretanju plaća i ... (opširnije)